Підприємства Харкова готуються до роботи під час тривалих відключень світла

11:38  |  18.11.2022
Підприємства Харкова готуються до роботи під час тривалих відключень світла

Фото: city.kharkov.ua

Підприємства торгівлі, ринки, автозаправні станції та аптеки міста Харкова купують генератори, джерела автономного резервного живлення та інше обладнання, необхідне для безперебійної роботи у разі тривалого відключення електропостачання.

Як повідомили у Департаменті адміністративних послуг і споживчого ринку, станом на сьогодні до тривалої відсутності електроенергії готові близько 66% продовольчих магазинів та 37% аптек.

У разі нетривалих відключень (2-4 години) більшість магазинів та аптек продовжуватимуть обслуговувати покупців навіть без наявності генераторів протягом світлового дня. Також у світлий час доби працюватимуть усі 39 ринків міста.

Для безперебійного забезпечення харків’ян паливом власники АЗС також обладнують об’єкти генераторами. Наразі до роботи під час відключень готові близько 48% АЗС, серед яких такі мережі, як «Окко», «WOG», «БРСМ-Нафта», «SOCAR», «OVIS», «SHELL» та ін.

За інформацією департаменту, значна частина магазинів, які ще не забезпечені обладнанням з автономним резервним живленням, укладають договори на поставку зазначеного обладнання та його встановлення в найкоротші терміни.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: