П’ятихатки почнуть активно відновлювати цього літа

17:44  |  02.03.2023
П’ятихатки почнуть активно відновлювати цього літа

Фото: city.kharkov.ua

Активну фазу будівельних відновлювальних робіт у селищі П’ятихатки Київського району планують розпочати влітку. Про це під час огляду житлових будинків на вул. Академіка Вальтера та вул. Курчатова повідомив журналістам Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, внаслідок ворожих обстрілів у П’ятихатках пошкоджені понад півсотні та зруйновані понад десять будинків. Частину з них відновили, у деяких роботи тривають, а решту чекає експертна оцінка, щоб визначити масштаб робіт.

«Зараз працюємо коштом бюджету міста та субвенції по лінії Офісу Президента. Що стосується вікон та конструктивів — це міський бюджет», — зазначив Терехов.

Також він повідомив, що не всі будинки у П’ятихатках можна було під’єднати до опалення, але цього року фахівці КП «Харківські теплові мережі» планують виконати необхідні роботи, щоб розв’язати проблему.

Крім того, у П’ятихатках постраждала школа, яку, за словами мера Харкова, як і інші навчальні заклади, відновлюватимуть за програмою Офісу Президента.

Терехов зазначив, що відновлювальні роботи у селищі можуть тривати понад рік. Зараз там проживає близько двох тисяч мешканців, адже багато людей вимушено покинули домівки через повномасштабне вторгнення.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: