Колишній очільник Харківської СБУ звинуватив начальника Харківського гарнізону у співпраці з ворогом

15:51  |  13.06.2022
Колишній очільник Харківської СБУ звинуватив начальника Харківського гарнізону у співпраці з ворогом

Сергій Мельник

Начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник нібито має тісні особисті зв’язки з колаборантами. Про це заявив ексочільник СБУ у Харківській області Роман Дудін на своїй сторінці у Facebook.

Дудін заявляє, що мова йде про зв’язки з Василем Євдокименком — державним зрадником, який проходив службу у «днр» і є наближеним до керівника служби спеціальних операцій «мдб днр» та Ігорем Закутаєвим, який з 2014 року проживає у тимчасово окупованому Донецьку і підтримує тісні контакти з керівниками силового блоку «лднр».

За словами Дудіна, Мельник та Євдокименко особисто знайомі та вільно спілкувались до вторгнення росії в Україну. Але після 2014 року відкриті контакти було припинено.

«С.Мельник та В.Євдокимов особисто знайомі та вільно контактували до 2014 року, що підтверджують такі факти іх спілкування 15.11.2012 року, останній 08.03.2014 року та інші. Після державної зради В.Євдокимова та початку проходження ним служби у так званій ДНР, відкриті контакти було припинено. Запам’ятали цей факт. І.Закутаев — протягом 2014-2022 років постійно проживає на тимчасово окупованій території, а саме в м. Донецьк, проте час від часу вільно відвідує (не виключено, що іноді використовуючи фальшиві документи) територію України (м. Харків, м. Київ та інші міста). Де періодично зустрічається із С.Мельником», — йдеться в повідомленні Дудіна.

Дудін повідомляє, за кілька днів до повномасштабної війни Ігор Закутаєв приїхав у Харків та неодноразово зустрічався з Мельником. Під час цих зустрічей  вони телефоном спілкувались з Євдокименком.

«24.02.2022 року на території Харківського гарнізону зачинені військкомати, учасники АТО/ООС, інші добровольці не можуть отримати зброю та боєкомплект і стати на захист міста. Не розгорнуті бригади ТРО, не виконуються роботи по фортифікаційним заходам оборони міста Харків. Зброю видає лише СБУ та представники ГУР, фортифікацією міста в перші дні займаються також виключно ці дві структури, начальник Харківського гарнізону самоусунувся від виконання своїх прямих обов’язків. Проте не припинив контакти з І.Закутаевим», — повідомляє колишній очільник СБУ в Харківській області.

Також, за словами Дудіна, Сергій Мельник виходив на зв’язок із колаборантами ввечері 24 лютого.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що Президент України Володимир Зеленський звільнив очільника Управління СБУ в Харківській області Романа Дудіна з займаної посади.

Роман Дудін твердить, що співробітники СБУ боронили Харківщину від ворога, а звільнили його на замовлення недоброзичливців.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: