Бербок: Харків — це місто-символ неймовірної стійкості та мужності українців

16:21  |  11.01.2023
Бербок: Харків - це місто-символ неймовірної стійкості та мужності українців

Фото: city.kharkov.ua

Посольство Німеччини в Києві опублікувало коментар міністра закордонних справ Німеччини Анналени Бербок, яка 10 січня відвідала Харків. Зокрема, Анналена Бербок зазначила, що Харків — це символ абсолютного божевілля російської загарбницької війни в Україні.

«Сьогодні практично на кожному розі можна побачити глибокі сліди російського вандалізму. Але це місто також є символом неймовірної стійкості та мужності українців. В усіх куточках України, від Харкова до Херсона і Києва, люди повинні знати, що вони можуть розраховувати на нашу солідарність і підтримку. Це і надана нами допомога Україні у зимовий період. Генератори та трансформатори, паливо та ковдри тепер рятують життя на місцях. І це також подальші поставки зброї, необхідної Україні для звільнення своїх співгромадян, які все ще страждають від терору російської окупації», — підкреслила міністр закордонних справ Німеччини.

У німецькому посольстві повідомили, що уряд Німеччини надав Україні понад 700 електрогенераторів, зокрема, для об’єктів критичної інфраструктури. Федеральне агентство з технічної допомоги та німецька залізниця «Deutsche Bahn» доставили 198 електрогенераторів.

Також німецькі компанії разом з Міністерством економіки та захисту клімату надіслали тонни допомоги вартістю 1 млн євро, серед якої також є генератори.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок у вівторок прибула з неоголошеним візитом до Харкова.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: