Головні новини
Понеділок 16 березня для Харкова пройшов під знаком нових російських ударів, трагедій на прифронтових територіях та змін у міському транспорті. Окупанти вдарили по цивільних об’єктах, на Харківщині загинув чоловік від підриву на вибухівці, а міська влада скоротила інтервали руху поїздів у метро.
Головні новини
Хоча російські атаки на Харків і область не припиняються, цей день запам’ятається передусім поверненням додому 18 харків’ян з полону. Вночі та вранці ворог знову атакував місто безпілотниками, пошкодивши енергооб’єкт та центр поводження з тваринами. На Чугуївщині через удари 12 людей отримали поранення. Силовики затримали чергову колаборантку, а суд засудив зрадника до 15 років.
Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали місто Харків і 12 населених пунктів Харківської області. Внаслідок обстрілів троє людей загинули, 11 – постраждали.
Під час окупації представники окупаційної адміністрації країни–агресора створили заклад освіти «Великохутірська гімназія тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області». 62–річна місцева жителька добровільно погодилась очолити заклад та обійняла посаду «виконувачки обов’язків директора».
Усього в Харківській області планується облаштувати 65 захисних споруд модульного типу.
У Шевченківській філії КП «Харківські теплові мережі» завершують літню ремонтну кампанію. Працівники реконструюють магістральні камери, теплотраси та центральні теплові пункти. Зокрема завершили монтаж тепломеханічної частини однієї з вузлових магістральних камер.
На Харківщині триває відновлення роботи центрів надання адміністративних послуг.
За словами першого заступника начальника Куп’янської районної військової адміністрації Андрія Канашевича, станом на 15 листопада в районі вже електрифіковано 55% населених пунктів.
Протягом доби ударів окупантів по Харкову не зафіксували. Однак ворог з артилерії, мінометів продовжує обстрілювати прикордонні населені пункти.
На Куп’янщині енергетики відремонтували обладнання по всій території Шевченківської громади. На виконання робіт знадобилося близько трьох тижнів.
Гуманітарні конвої прибули до звільнених населених пунктів Шевченківської та Чкаловської громад.
Перша ракета окупантів вибухнула в повітрі, а друга впала на території Чугуївського району. Попередньо – без постраждалих. Протягом минулої доби ворог обстрілював Харків, Харківський та Богодухівський райони області.
Завершено роботи на ділянці магістральної мережі по вул. Вороніхіна до пров. Забайкальського у Слобідському районі.