В Украине зафиксировано 1072 случая коронавирусной болезни COVID-19 (видео)

22:08  |  03.04.2020
В Харькове примут меры против распространения коронавируса - горсовет

Фото: из открытых источников.

По данным ЦОЗ, по состоянию на 22:00 3 апреля в Украине 1072 лабораторно подтвержденных случая COVID-19. Об этом сообщили в Министерстве охраны здоровья Украины.

Всего в Украине зафиксировано 27 летальных случаев от COVID-19. В общем 22 человек уже выздоровели — повторное лабораторное исследование не выявило вируса в организме.

По информации председателя Харьковской ОГА Алексея Кучера, 3 апреля в регионе выявлено 32 подозрения, из них 10 появились сегодня. 30 ожидают подтверждения.

View this post on Instagram

‼️У відео подано інформацію, узагальнену станом на 18:00. Станом на 21:00 у Харківській області: — Усього виявлено 32 підозри, з них 10 з'явилися сьогодні. 30 очікують на підтвердження, 1 випадок підтверджений, 1 спростований. ⠀ ✔️Щодо масового звільнення лікарів та ситуації з цим у Харківській області ⠀ З метою з’ясування реального стану речей у наших обласних та районних опорних лікарнях, я вирішив самостійно їх об’їхати: з’ясувати першочергові потреби, настрій лікарів, підтримати. ⠀ Приємно вражений побаченим. Лікарі налаштовані дуже рішуче! ⠀ Ну а ми зі свого боку боротимемося за кожну маску та костюм для захисту, за кожну копійку до заробітної плати. ⠀ P.S. У кого ще не був — очікуйте в найближчий час! ⠀ ✔️Щодо джерел фінансування лікування хворих та вартості лікування хворих ⠀ Хворих на коронавірус лікуватимуть за державний кошт. Конкретну вартість лікування одного хворого точно визначити неможливо – все залежить від ступеня тяжкості такого хворого, тривалості його лікування, інших наявних патологій та хронічних захворювань, вартості використаних медикаментів тощо. ⠀ ✔️Щодо померлого 01.04. чоловіка з підозрою на коронавірус ⠀ Він дійсно вів асоціальний спосіб життя, пов'язаний з наркоманією. Окрім цього, страждав на тяжкі хронічні захворювання. Після госпіталізації у важкому стані до відділення інтенсивної терапії обласної клінічної інфекційної лікарні у нього було діагностовано двобічну пневмонію, у зв’язку з чим проведено швидкий тест на COVID-19. ⠀ ✔️Щодо харків’ян, яких випустили з обсервації в Києві ⠀ Уже відправлені автобуси за харків'янами до Києва, їх 28 людей. До Харкова після обсервації люди орієнтовно прибудуть завтра вранці. Всі пройшли обстеження і тести. Результати тестів – негативні. ⠀ ДРУЗІ! Будьте здорові!

A post shared by Олексій Кучер (@olexiy_kucher) on

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: