В Ізюмі ексгумували вже 146 тіл загиблих за час окупації — Синєгубов

18:01  |  19.09.2022
За перший день ексгумації в Ізюмі виявили тіла 17 українських військових і 22 цивільних

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Триває ексгумація тіл загиблих з місця масового поховання в Ізюмі. За цей час ексгумовано 146 тіл, переважна більшість з яких — це цивільні особи, в тому числі 2 дітей. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

У частини загиблих є ознаки насильницької смерті, є тіла зі зв’язаними руками та слідами катувань. У померлих також виявлені мінно-вибухові травми, осколкові та колото-різані поранення.

Усі тіла направляються на судово-медичну експертизу для остаточного з’ясування причин смерті.

«Хочу подякувати за посилену роботу нашим поліцейським, працівникам прокуратури, службовцям ДСНС, фахівцям СБУ, судмедекспертам, лікарям та усім, хто задіяний в проведенні цієї ексгумації. Окремо дякую представникам національних та міжнародних засобів масової інформації. Про жахливі злочини російських окупантів на Харківщині має знати увесь світ. А зібрані нами докази обов’язково будуть використані в міжнародних судах, щоб покарати військових злочинців!», — повідомив Синєгубов.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info раніше повідомляли, що міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук повідомила, що ексгумація та впізнання тіл, виявлених у масових захороненнях поблизу Ізюма Харківської області, триває і деяких загиблих вже вдалося ідентифікувати.

За словами міського голови Ізюма Валерія Марченко, робота з ексгумації тіл триватиме ще майже два тижні.

17 вересня в Ізюмі слідство ексгумувало тіло цивільного чоловіка зі слідами тортур. У нього, повідомив судмедексперт після візуального огляду, були зв’язані руки за спиною та відрізана мошонка. Особа чоловіка та його вік на цей момент не встановлені. Тіло було у могилі з номером 91.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: