Верещук про ексгумацію тіл, виявлених в Ізюмі: уже деяких ідентифіковано

12:34  |  18.09.2022
Верещук про ексгумацію тіл, виявлених в Ізюмі: Уже деяких ідентифіковано

Фото: hk.npu.gov.ua

Ексгумація та впізнання тіл, виявлених у масових захороненнях поблизу Ізюма Харківської області, триває і деяких загиблих вже вдалося ідентифікувати. Про це міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук сказала в ефірі телемарафону, — повідомляє «Укрінформ».

Міністерка розповіла, що кожного дня підтримує зв’язок з уповноваженим з питань зниклих безвісти Олегом Котенком, який перебуває в Ізюмі.

«Він розповідає страшні речі — це правда. Відбувається ексгумація, потім впізнання, уже деяких ідентифіковано. Звичайно інформують рідних, що здали ДНК, яких могли встановити — це процес дуже важкий і мені дуже шкода, що люди дійсно отримують такі дані. Але, на жаль, ми бачимо цю страшну кількість людей, могил, братніх могил, закатованих цивільних», — зазначила Верещук.

Вона також наголосила, що світова спільнота повинна відреагувати на масові злочини проти українського народу та визнати росію державою-спонсором тероризму.

«Я ніколи не повірю, що можуть бути такі черстві лідери, такі бездушні, які можуть собі дозволити сказати, що це не геноцид. Які можуть собі дозволити сказати, що це не держава-терорист. Я сподіваюсь, що демократія і цивілізовані принципи візьмуть верх», — додала глава Мінреінтеграції.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що за два дні роботи на місці масового захоронення в Ізюмі правоохоронці ексгумували 59 тіл загиблих.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: