В Харьковской области изъяли контрафактных сигарет на 1 млн гривен (видео)

12:41  |  12.08.2019
В Харьковской области изъяли контрафактных сигарет на 1 млн гривен

Фото: screenshot

Во время санкционированных ов правоохранители изъяли из оборота около 30 000 пачек контрафактных сигарет на сумму более 1 000 000 гривен. Об этом сообщили в Восточном региональном Управлении .

По результатам обысков правоохранители обнаружили и изъяли из обращения 29,4 тысяч пачек контрафактных сигарет на сумму более 1 млн гривен. Начато уголовные производства по ст. 204 УК «Незаконное изготовление, хранение, сбыт или транспортировка с целью сбыта подакцизных товаров» и 227 УК «Умышленное введение в обращение на рынке Украины (выпуск на рынок Украины) опасной продукции».

сигареты орв

На Харківщині блоковано канал постачання контрафактних тютюнових виробівПід час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили з обігу близько 30 тисяч пачок контрафактних сигарет на понад 1 000 000 гривень.У ході проведення комплексу заходів з протидії розповсюдження контрафактної підакцизної продукції на території Харкова та Харківської області, за інформацією прикордонних оперативних підрозділів, викрито канал постачання та незаконної реалізації тютюнових контрафактних виробів.Спільною міжвідомчою групою у складі оперативників Східного регіонального управління , оперативного управління ДФСУ в Харківській області, під процесуальним керівництвом Холодногірського відділу Харківської місцевої прокуратури, проведено низку санкціонованих обшуків на складських приміщеннях однієї з логістичних компаній Харкова.За результатами обшуків правоохоронці виявили та вилучили з обігу 29,4 тис. пачок контрафактних сигарет на понад 1 млн. грн. Розпочато кримінальні провадження за ст. 204 ККУ «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» та 227 ККУ «Умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції».Наразі тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до скоєння злочинів, механізму протиправної діяльності та інших обставин.

Gepostet von Східне регіональне Управління ДПСУ am Montag, 12. August 2019

Сейчас продолжаются мероприятия по установлению лиц, причастных к совершению преступлений, механизма противоправной деятельности и других обстоятельств.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: