В Харькове закрывают рынок «Барабашово», секонд-хенды и ночные заведения (видео)

16:01  |  16.03.2020
В Харькове закрывают заведения торговли, кроме продуктовых магазинов, аптек и автозаправок

Фото: city.kharkov.ua

В Харькове на закрывают ТРЦ «», площадки секонд-хенда, ночные клубы и дискотеки. Такое решение приняли на заседание комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций Харьковского городского совета.

«На сегодня в Харькове ситуация стабильна, у нас нет выявленных случаев заболевших ом. Несмотря на это, нам все равно придется принять решения о посещении объектов. Но оно должно быть взвешенное, чтобы не было паники», — сказал первый вице-мэр Игорь Терехов.

По его словам, бары, кафе и рестораны сегодня закрывать не будут, но ситуация может изменится уже завтра. Все будет зависеть от эпидемической ситуации в городе. Не будет изменений и в режиме движения городского транспорта, но дополнительно будут проверять службы такси. ЦНАПы переходят на работу по предварительной записи.

Терехов сказал, что по инициативе городского головы, из резервного фонда бюджета Харькова выделят 20 500 000 гривен на закупку аппаратов искусственного дыхания, приобретение лекарств, дезинфицирующих средств, спецодежду для эпидемиологов.

UPD 15:49 // Ми сьогодні не закриваємо ні бари ні кафе, ні ресторани. Це не значить, що у залежності від ситуації, не переглянемо це — ТереховUPD 15:45 // Робота громадського транспорту продовжується. Особлива увага на дезіфенкцію транспорту — Терехов. UPD 15:44 // Терехов: за ініціативою міського голови, з резервного фонду бюджету Харкова виділять 20,5 млн грн на закупівлю апаратів штучного дихання, придбання антибіотиків, дезінфікуючих засобів, спецодяг для епідеміологівUPD 15:39 // Терехов: Після закриття дитсадків, шкіл, дітей у ЦНАПах почали залишати дітей в дитячих комнатах. Тому ЦНАПи переходять на роботу по попередньому запису. UPD 15:37 // Що стосується нічних клубів, дискотек вони мають бути закрити — Терехов. UPD 15:35 // Терехов: місто звернеться до СБУ через інформацію несанкціоновані підключення до систем Харкова. UPD 15:31 // Директор КП "Харківводоканал" Віталій Панов говорить, що відсутність води на ринку "Барабашово" була пов'язана із аварійною ситуацією. Говорить про супротив з боку торговельного центру. UPD 15:20 // Начальник управління Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в місті Харкові Ірина Зубкова запропонувала закрити торговельні об'єкти, залишивши тільки "продовольчу групу товарів, , невідкладну допомогу", а також заборонити відвідання хворих в лікувально-профілактичних закладах. UPD 15:17 // Горбунова-Рубан за результатами перевірки ринків пропонує рекомендувати власникам ринків і торговельних майданчиків зі змішаною торговлею провести реорганізацію, залишивши об'єкти з продуктовими товарами. Крім того, Горбунова-Рубан пропонує закрити секонд-хенди на цих територіях ринків. "Ми написали у проекті, що нам необхідно припинити роботу торгових ринків та майданчиків, в яких реалізуються непродовольчі товари…. Ринки зі змішаною торгівлею. Ми повинні з ними серйозно, їх зрозуміти. І, може, для початку ми рекомендуємо власникам ринків зі змішаною торгівлею провести реорганізаційні заходи, які б зменшили торгові місця, на який торгується непродовольчими товарами. А місця з продовольчими товарами ми все-таки готові залишати, тому що вони необхідні нашому населенню. Другий момент — ми пропонуємо закрити усі магазини секонд-хенду, тому що невідомо, коли завезений товар, звідки", — сказала Горбунова-Рубан. UPD 15:11 // На засіданні демонструють фрагменти відео "Харківських ізвєстій" під час перевірки ринку "Барабашово". На відео заступниця мера закликає представників ринку не зволікати із протиепідемічними заходами. UPD 15:10 // Заступниця мера Харкова Світлана Горбунова-Рубан звітує про протиепідемічні перевірки ринків і торговельних майданчиків. За її словами, таких у Харкові 53 об'єкти. Наживо з Харківської міськради. Чи закриватимуть у Харкові усі заклади, окрім заправок і продуктових магазинів, і які ресурси направлять на закупівлю апаратів вентиляції легень? Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Gepostet von UA: Харків am Montag, 16. März 2020

Напомним, ранее MyKharkov.info сообщали, что на период карантина в административных зданиях Главного управления Национальной полиции в Харьковской области ограничивается личный прием граждан.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: