В Харькове реанимации заполнены больными COVID-19, кислородных мест почти не осталось — анестезиолог

22:13  |  14.03.2021
В Харькове реанимации заполнены больными COVID-19, кислородных мест почти не осталось - анестезиолог

Фото: facebook.com/korsunoff

В Харькове больницы загружены больными с коронавирусом, а коек с доступом к кислороду почти не осталось. Об этом на своей странице в Facebook написал анестезиолог и консультант Харьковской областной инфекционной больницы Владимир Корсунов.

«Лікарні завантажені вщент, кисневих місць майже не лишилося, реанімації повні по вуха і хворі на неінвазивній вентиляції знов лежат де є бодай хоч поточний кисень. Любий профільний департамент, депутати, які відмовилися фінансувати ранню діагностику онкологічних захворювань, віцегубернатори та губернатори! Ще влітку Ви били себе в груди, що за 2 місяці побудуєте в ОКІЛ нову реанімацію та проведете кисень по всіх відділеннях! Агов, де ж воно? Наче уже березень а віз стоїть на обіцянках та без коліс», — говорится в сообщении Корсунова.

По его словам, растет количество тяжело больных коронавирусом молодых людей.

«На сьогодні в реанімації ОКІЛ троє пацієнтів віком від 31 до 39 років, у ОДІКЛ — на інвазивній ШВЛ дитина 11 років та на неінвазивній — 17 років. А ми масляну святкувати, коли червона зона насувається зі швидкістю реактивного літака!», — написал Корсунов.

По его словам, новая волна заболеваемости может быть значительно мощнее предыдущих.

Также Корсунов написал, что 13 марта от осложнений, вызванных коронавирусом, в Харькове умер еще один врач — Дмитрий Пеньков.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: