В Харьков после обсервации возвращаются туристы (видео)

10:48  |  04.04.2020
На Харьковщине подготовили для обсервации 400 мест

Фото: podrobnosti.ua

В Харьков 4 апреля вернутся туристы, которые находились в обсервациию. У всех тесты на коронавирус дали отрицательный результат. Об этом сообщил председатель Харьковской ОГА Алексей Кучер в социальных сетях.

«Уже відправлені автобуси за харків’янами до Києва, їх 28 людей. До Харкова після обсервації люди орієнтовно прибудуть завтра вранці. Всі пройшли обстеження і тести. Результати тестів – негативні», — сообщил Кучер.

Відповіді на запитання

‼️У відео подано інформацію, узагальнену станом на 18:00. Станом на 21:00 у Харківській області:- Усього виявлено 32 підозри, з них 10 з'явилися сьогодні. 30 очікують на підтвердження, 1 випадок підтверджений, 1 спростований.⠀✔️Щодо масового звільнення лікарів та ситуації з цим у Харківській області⠀З метою з’ясування реального стану речей у наших обласних та районних опорних лікарнях, я вирішив самостійно їх об’їхати: з’ясувати першочергові потреби, настрій лікарів, підтримати.⠀Приємно вражений побаченим. Лікарі налаштовані дуже рішуче!⠀Ну а ми зі свого боку боротимемося за кожну маску та костюм для захисту, за кожну копійку до заробітної плати.⠀P.S. У кого ще не був — очікуйте в найближчий час!⠀✔️Щодо джерел фінансування лікування хворих та вартості лікування хворих⠀Хворих на коронавірус лікуватимуть за державний кошт.Конкретну вартість лікування одного хворого точно визначити неможливо – все залежить від ступеня тяжкості такого хворого, тривалості його лікування, інших наявних патологій та хронічних захворювань, вартості використаних медикаментів тощо.⠀✔️Щодо померлого 01.04. чоловіка з підозрою на коронавірус⠀Він дійсно вів асоціальний спосіб життя, пов'язаний з наркоманією. Окрім цього, страждав на тяжкі хронічні захворювання. Після госпіталізації у важкому стані до відділення інтенсивної терапії обласної клінічної інфекційної лікарні у нього було діагностовано двобічну пневмонію, у зв’язку з чим проведено швидкий тест на COVID-19.⠀✔️Щодо харків’ян, яких випустили з обсервації в Києві⠀Уже відправлені автобуси за харків'янами до Києва, їх 28 людей. До Харкова після обсервації люди орієнтовно прибудуть завтра вранці. Всі пройшли обстеження і тести. Результати тестів – негативні.⠀ДРУЗІ! Будьте здорові!

Gepostet von Олексій Кучер am Freitag, 3. April 2020

Напомним, ранее MyKharkov.info сообщали, что по данным ЦОЗ, по состоянию на 10:00 4 апреля в Украине 1096 лабораторно подтвержденных случаев COVID-19.

Мой Харьков в Телеграме telegram ico, подпишитесь!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: