У Салтівському районі з початку року замінили понад тисячу метрів водоводів

19:47  |  30.11.2022
У Салтівському районі з початку року замінили понад тисячу метрів водоводів

Фото: city.kharkov.ua

Бригади служби зовнішніх водопровідних мереж Салтівського району КП «Харківводоканал» з початку року переклали 1180 м зовнішніх мереж та усунули 356 пошкоджень на водоводах. Як повідомив начальник районної служби зовнішніх водопровідних мереж В’ячеслав Глущенко, також у поточному році ремонтники облаштували 223 оглядові колодязі й капітально відремонтували 91 водорозбірну колонку.

Зокрема, вчора закінчили заміну 30 м ділянки трубопроводу на вул. Валентинівській, де замінили запірну арматуру та облаштовують територію.

«У нашому районі було вісім прильотів по нашим мережами. П’ять пошкоджених ділянок ми вже відреставрували, решту плануємо найближчим часом. Салтівський район – один із найбільш постраждалих від ворожої агресії, вибухи були і на водопровідних об’єктах. Працюємо без вихідних, щоб якнайшвидше повернути в цей район воду. Приділяємо велику увагу пожежним гідрантам — перевіряємо, ремонтуємо та, за потребою, замінюємо», — зазначив В’ячеслав Глущенко.

За його словами, також роботи побільшало після масованих обстрілів критичної інфраструктури і, як наслідок, перебоїв з електропостачанням, що виникли.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: