У Харкові збільшать видатки на ремонт будинків після обстрілів

12:37  |  28.02.2023
У Харкові збільшать видатки на ремонт будинків після обстрілів

Фото: city.kharkov.ua

Рішенням позачергової сесії Харківської міської ради сьогодні, 28 лютого, були внесені зміни до бюджету Харківської міської територіальної громади на 2023 рік. Як повідомили у Департаменті бюджету і фінансів, це пов’язано з надходженням субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти в сумі 76,2 млн грн.

За рахунок вільного залишку бюджетних коштів та перерозподілу раніше затверджених бюджетних призначень планується збільшити видатки на відновлення житлового фонду (після обстрілів) на 150 млн грн, поточний та капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем теплопостачання та постачання холодної й гарячої води — на 110 млн грн, реконструкцію та капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі — на 40 млн грн, забезпечення безперебійного функціонування комунальних підприємств та установ — на 105,5 млн грн.

Також 31,5 млн грн планується спрямувати на фінансування військових частин у рамках «Комплексної Програми розвитку цивільного захисту, підвищення рівня громадської безпеки та забезпечення заходів щодо підготовки територіальної оборони Харківської міської територіальної громади на 2018-2025 роки».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: