У Харкові за тиждень усунули 67 пошкоджень на водоводах

12:01  |  01.08.2022
У Харкові за тиждень усунули 67 пошкоджень на водоводах

Фото: city.kharkov.ua

Бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» продовжують відновлювати подачу води в районах міста і за минулий тиждень усунули 67 аварій на трубопроводах холодного водопостачання.

Як повідомили у КП «Харківводоканал», також ремонтники привели до ладу 75 оглядових колодязів на водоводах із заміною запірно-регулюючої арматури й капітально відремонтували 22 водорозбірні колонки.

Зокрема, 31 липня бригади аварійно-відновлювальних робіт ліквідували вісім поривів на трубопроводах і облаштували десять оглядових колодязів. Зокрема, у Шевченківському районі оперативно усунули складну аварійну ситуацію на водоводі діаметром 1000 мм.

Як повідомив начальник Шевченківського району служби зовнішніх водопровідних мереж Андрій Целогородцев, було пошкоджено ділянку трубопроводу по провулку 1-му Орському. Комплекс ремонтних робіт виконувався без відключення мешканців Олексіївського житлового масиву від водопостачання.

«Досвідчені районні бригади, забезпечені необхідною спецтехнікою та матеріалами, ліквідували аварійну ситуацію у стислий термін. Після ремонту водоводу привели до ладу територію. Сьогодні проводимо комплекс відповідних заходів по пр. Перемоги та пр. Людвіга Свободи», — повідомив Андрій Цілогородцев.

Загалом ремонтники комплексу «Харківводопостачання» 1 серпня взяли у роботу 12 пошкоджених ділянок трубопроводів холодного водопостачання.

Для оперативної роботи бригад аварійно-відновлювальних робіт харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення. Інформацію приймають за тел.: 15-33.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: