У Харкові за місяць замінили десятки пожежних гідрантів

13:08  |  06.07.2022
У Харкові за місяць замінили десятки пожежних гідрантів

Фото: city.kharkov.ua

Бригади КП «Харківводоканал» у червні замінили на мережах холодного водопостачання 83 пожежні гідранти. За словами заступника директора Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Олексія Кучеревського, перевірка та встановлення пожежних гідрантів проводиться в рамках підготовки об’єктів до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Сучасні гідранти здебільшого встановлюють у районах із найбільшою інтенсивністю ворожих влучень та вибухів – у Салтівському, Індустріальному, Київському та Шевченківському районах.

«Коли у місті щодня відбуваються пожежі після обстрілів, ефективна працездатність пожежних гідрантів дуже важлива. Тому ведемо заміну зношених пожежних гідрантів – у червні встановили 19 нових сучасних гідрантів європейської якості, які будуть надійно працювати і не підведуть у відповідальний момент. 29 гідрантів якісно відремонтували. З початком воєнних дій, коли кількість пожеж зросла в рази, спільно з ДСНС прийняли рішення активізувати роботу з ремонту пожежних гідрантів, всі заявки виконуються без затримок та зволікань. За приписом їхньої служби замінили новими 35 пожежних гідрантів», — зазначив Олексій Кучеревський.

Також він наголосив, що фахівці підприємства у всіх районах міста постійно контролюють працездатність пожежних гідрантів, регулярно перевіряють їх та промивають водою.

«До контролю за працездатністю пожежних гідрантів підходимо максимально серйозно. Скарг на несправність обладнання для пожежогасіння від ДСНС не отримуємо. В умовах військових дій наші комунальники продовжують працювати в будь-яких умовах, без вихідних, незважаючи на негоду та обстріли», — повідомив Олексій Кучеревський.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: