У Харкові відновлять близько 160 будинків

19:38  |  12.10.2023
У Харкові відновлять близько 160 будинків

Фото: city.kharkov.ua

Наступного року в місті Харкові планують зробити капітальний ремонт та реконструкцію 157 житлових будинків. Як повідомив заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства Євген Пасенов, у цих будинках відновлюватимуть конструктиви.

Крім того, в частині передбачається відремонтувати фасади, покрівлі, провести роботи з термомодернізації.

«Ми спілкуємося з величезною кількістю людей, чиї будинки постраждали. І знаємо, наскільки важливо для кожного, щоб його помешкання відремонтували. Капремонт планується у тих будинках, куди сьогодні можна залучити менші кошти та врятувати матеріальні цінності власників квартир, зберегти цілісність самої споруди. Бо чим довше об’єкт стоїть пошкоджений, тим вища вартість його ремонту в майбутньому», — наголосив заступник директора департаменту.

Також Євген Пасенов повідомив, що станом на сьогодні в реєстрі пошкодженого та зруйнованого майна налічується 424 об’єкти, що потребують капітального ремонту, реконструкції та реставрації.

Поступово, після надання технічних звітів, цей перелік поповнюється, як і після кожного нового обстрілу міста. Управління капітального будівництва зараз працює над 342 проєктами. І робота в рамках відбудови міста триває постійно.

На останній пресконференції Харківський міський голова Ігор Терехов зазначив, що пріоритет наступного року — відновлення житла та соціальна сфера.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: