У Харкові відкрили майстерню з ремонту контейнерів

12:22  |  03.11.2022
У Харкові відкрили майстерню з ремонту контейнерів

Фото: city.kharkov.ua

У КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» відкрили майстерню з обслуговування та ремонту обладнання. Там ремонтують контейнери для збирання побутових відходів. Про це повідомили в Харківській міській раді.

Тепер такі роботи, як зварювання, фарбування, рихтування, ведуться не на відкритому просторі, а в зручному приміщенні, яке збудували власними силами, використовуючи матеріали від зруйнованих будівель.

Усього з 24 лютого було пошкоджено близько тисячі контейнерів — четверту частину всіх контейнерів підприємства.

Майстер КВПВ Олег Євсюков зазначив, що за тиждень у майстерні ремонтують близько 25 контейнерів різних типів. Основні пошкодження — знос обладнання, корозія, вм’ятини. Також продовжують привозити контейнери, пошкоджені внаслідок обстрілів, з вул. Дружби Народів, вул. Леся Сердюка, вул. Метробудівників та ін.

Директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко повідомив, що також на підприємстві почали будівництво ангара на чотири машиномісця, який планується відкрити до Нового року.

«Там ремонтуватимуть сміттєвози та бункеровози з відкидними кабінами та кузовами на повну висоту. Поки що така спецтехніка ремонтується на відкритому просторі. Це незручно та затягує час ремонту. Після завершення будівництва ангара робота підприємства значно покращиться», — наголосив Олексій Артикуленко.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: