У Харкові роздаватимуть гарячу їжу

15:44  |  28.11.2022
У Харкові роздаватимуть гарячу їжу

Пункти видачі гарячого харчування планують організувати в Харкові з 1 грудня. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, отримати харчування зможе кожен, хто цього потребуватиме. Для цього потрібно буде взяти з собою посуд. Продукти для приготування їжі надаватимуть міста-партнери.

Мер Харкова нагадав, що у всіх районах міста планується відкрити понад 200 пунктів обігріву, обладнані пічками та генераторами, з запасом питної води та медикаментів. Про те, де розташований найближчий пункт, буде вказано в оголошеннях на під’їздах. Зокрема, їх відкриють на території шкіл, комунальних підприємств, центральних теплових пунктів.

Мер зазначив, що потреба у генераторах все ще існує. Ті, що є в наявності, місто отримало завдяки щоденній роботі з різними фондами та благодійними організаціями.

Крім того, Ігор Терехов повідомив, що зараз у Харкові проживає близько 1,1 млн осіб. Завдяки успіхам української армії багато городян повернулося додому з інших областей країни та з-за кордону.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: