У Харкові ремонтують внутрішньобудинкові мережі

17:49  |  19.07.2022
У Харкові ремонтують внутрішньобудинкові мережі

Фото: city.kharkov.ua

Бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» готують внутрішньобудинкові комунікації до експлуатації в осінньо-зимовий період. Як повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, щотижня на цю тему проводяться наради, роботи виконуються за графіком.

Водночас щодня робітники виконують понад 300 звернень мешканців – ліквідують протікання на мережах, перевіряють та ремонтують мережі водовідведення та зливової каналізації, встановлюють нову запірну арматуру.

«Додалося не лише турбот, адже тепер ми обслуговуємо понад 6500 будинків, а й відповідальності перед нашими споживачами, які з 1 червня оплачують ці послуги безпосередньо нашому підприємству. Підвищену увагу приділяємо Салтівському, Київському та Індустріальному районам, які найбільш постраждалим від руйнувань та вибухів», — зазначив Валерій Харлан.

Також він повідомив, що на КП готують списки частково зруйнованих будинків, де недоцільно підключати опалення та гарячу воду, але послуги «Харківводоканалу» там підключені. Мешканців таки будинків надалі планують розселити, а на КП відзначають усі такі адреси, щоби встигнути до морозів злити воду із систем.

«Військові дії, що продовжуються в місті, внесли багато проблем у роботу нашого управління, але, попри всі труднощі, намагаємося розглянути всі питання, що виникають, і знайти оптимальні рішення, щоб виконати всі заявки», — зазначив Валерій Харлан.

Крім того, за його словами, робітники продовжують підключати послугу містянам, які повернулися до міста.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: