У Харкові не можна відновити близько 500 будинків

17:26  |  02.12.2022
У Харкові не можна відновити близько 500 будинків

Фото: city.kharkov.ua

Близько 500 будинків у місті Харкові не підлягають відновленню після російських обстрілів. Як повідомив журналістам у ході пресконференції Харківський міський голова Ігор Терехов, приблизно 300 з них розташовані на Північній Салтівці.

Мер пояснив, що, чи можна реконструювати будівлю, вирішують фахівці. У роботах з відновлення задіяні всі будівельні організації, і на кожен будинок розробляється проєкт. Де це можливо, виконуються всі необхідні роботи, але іноді відновити будинок неможливо через глобальні пошкодження конструктиву.

«На Північній Салтівці заходиш у двір і бачиш, що кожен будинок постраждав, а потім приходять спеціалісти, роблять експертизу, і виявляється, що, навіть якщо візуально здається, що дім підлягає відновленню, — зробити це неможливо через глобальні пошкодження, і дешевше буде побудувати на цьому місці новий будинок», — пояснив Ігор Терехов.

Міський голова підкреслив, що ворожа армія завдала Харкову збитків, які вимірюються мільярдами доларів.

Крім житлового фонду у різній мірі пошкоджено 109 шкіл, 110 дитсадків, 53 медустанови, котельні, водогони, енергетична інфраструктура, громадський транспорт.

За його словами, у місті роблять все можливе, аби відновити житловий фонд та інфраструктуру для комфорту містян.

«Робимо все можливе, щоб харків’яни бачили конкретні результати нашої діяльності», — зазначив мер Харкова.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: