У Харківській області знешкодили понад 46 тисяч вибухонебезпечних предметів, розмінування території регіону триває — Синєгубов

13:24  |  17.12.2022
У Харківській області знешкодили понад 46 тисяч вибухонебезпечних предметів, розмінування території регіону триває - Синєгубов

Фото: kharkivoda.gov.ua

До щоденних робіт з розмінування регіону залучено понад 100 осіб особового складу ДСНС та понад 40 одиниць спеціальної техніки. Про це начальник ХОВА Олег Синєгубов розповів в ефірі телеканалу 1+1.

За даними Міністерства внутрішніх справ України, Харківська область визнана однією з найзасміченіших вибухонебезпечними предметами.

«Наразі наше основне завдання — розмінування підходів та під’їздів до об’єктів критичної інфраструктури задля їх подальшого відновлення. Це електромережі, об’єкти водо-, газо- та теплопостачання. Водночас розміновуємо основні шляхи та напрямки, аби люди могли безпечно пересуватися», — наголосив Синєгубов.

За словами начальника ХОВА, для повного очищення території регіону від вибухонебезпечних предметів можуть знадобитися десятиліття.

Починаючи з вересня піротехніки на Харківщині обстежили 1725 гектарів території, 250 кілометрів автомобільних доріг, 611 кілометрів ліній електропередач, 156 кілометрів залізничних колій та 188 кілометрів газопроводів.

Знешкоджено понад 46 тисяч вибухонебезпечних предметів.

Водночас складна ситуація — у частині Куп’янського району. Окупанти регулярно здійснюють обстріли Дворічанської, Кіндрашівської, Петропавлівської та Курилівської громад.

Ворог б’є по об’єктах цивільної та критичної інфраструктури, страждають мирні жителі.

«Зважаючи на ситуацію, ми щодня продовжуємо добровільну евакуацію жителів громад Куп’янського району, де саме зараз проходить лінія фронту. Починаючи з 28 листопада вдалося евакуювати понад 340 людей. Наразі маємо ще понад 70 заявок на добровільну евакуацію», — розповів Олег Синегубов.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: