У Департаменті освіти роз’яснили, як буде організоване навчання в метро

16:15  |  31.08.2023
У харківських школах підготували 51 укриття - Терехов

Фото: city.kharkov.ua

Директор Департаменту освіти Ольга Деменко 31 серпня на пресконференції дала роз’яснення щодо організації навчального процесу в Харківському метрополітені.

За її словами, на станціях «Перемога», «Університет», «Метробудівників», «Тракторний завод» та «Академіка Павлова» облаштували 17 кабінетів площею 40 кв. м з рекуперацією повітря та шумоізоляцією, партами та необхідним обладнанням, розрахованих на 20 дітей.

Всього сформовано 60 класів з понад 1 тис. дітей (23 класи — першокласники). Директор департаменту зазначила, що в резерві є ще вісім класів, і набір на навчання офлайн триватиме цілий рік.

Ольга Деменко пояснила, що класи сформували тимчасові — з учнів різних шкіл. При цьому кожна дитина може повернутися до своєї школи на онлайн-навчання.

У кабінетах працюватимуть вчитель та тьютор, який зустрічатиме та проводжатиме дітей, займатиметься з ними під час перерви та обіду (харчування — безкоштовне). На перервах для дітей організують інтерактивні ігри. Крім того, на кожній станції будуть медик, психолог та охорона.

Дітей, яким це необхідно, до станцій метро підвозитиме спеціальний автобус у присутності педагога, а після уроків розвозитиме назад.

Два-три дні школярі навчатимуться офлайн, в інші — онлайн. Щодня у дітей буде по три основні уроки. Для молодшої школи це читання, математика та письмо, для середньої — українська мова і література, математика та історія. Інші предмети вони вивчатимуть онлайн.

Тривалість уроків становитиме 30-45 хв залежно від віку учнів. Навчання буде організоване у дві зміни — з 9:00 до 12:00 та з 13:00 до 16:00. Тобто в одному кабінеті в один день зможуть навчатися два класи.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що для навчання школярів на станціях Харківського метрополітену облаштували 60 класів.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: