У Боровій на Харківщині окупанти призначили керівником громади фріка, який ковтає вогонь і забиває у ніс цвяхи

17:47  |  21.07.2022
У Боровій на Харківщині окупанти призначили керівником громади фріка, який ковтає вогонь і забиває у ніс цвяхи

Агарков

В тимчасово окупованій Борівській громаді з‘явився новий керівник окупаційної адміністрації. Гауляйтером окупанти призначили харків‘янина з проросійськими поглядами Сергія Агаркова. Про це повідомили в Борівській селищній раді.

За даними сайту «Миротворець», Сергій Агарков народився 16.04.1970 року.

З сайту телеканалу СТБ вдалося дізнатися, що він займався підприємницькою діяльністю, а у 2010 році брав участь у відборі до другого сезону шоу «Україна має талант!» — приймав на живіт удари сокири, засовував до носа довгі цвяхи та ковтав палаючий смолоскип.

З такою ж програмою він виступав колись на концерті в одному з сіл Борівської громади.

Сайт «Миротворець» також повідомляє, що Агарков відкрито висловлював свою антиукраїнську позицію з 2014 року, був керівником організації «Союз народної єдності» та одним із авторів сепаратистського проекту «Дорожня карта Новоросії». У 2014 році виїхав до росії.

Раніше повідомлялося, що Сергія Агаркова окупанти призначили «заступником мера» у тимчасово окупованій Балаклії на Харківщині.

На російських інтернет-ресурсах тоді поширювалось відео з приміщення Балаклійської міської ради, на якому самопроголошений «заступник мера» зривав табличку з іменем голови Ізюмської райдержадміністрації Степана Масельського.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: