Фрік та сепаратист із Харкова став заступником гауляйтера Балаклії

16:31  |  28.06.2022
Фрік та сепаратист із Харкова став заступником гауляйтера Балаклії

Агарков. Фото: "Миротворець"

Сергій Агарков втік із Харкова ще у 2014 році. Про це повідомляє «Kharkiv Today».

Керівник харківської проросійської громадської організації «Русь триєдина» Сергій Моісеєв вручив заступнику гауляйтера Балаклії фігурку радянського льотчик-аса Олександра Покришкіна. Відповідне відео опублікували у соцмережах.

«Ми вручаємо заступнику голови адміністрації Балаклії Сергію Агаркову, щоб політ у нього був нормальний, як у Покришкіна, щоб на новій посаді він… І коли укропи знають, що у небі Агарков, вони б одразу ховалися», — сказав Моісеєв.

За даними сайту «Миротворець» заступник гауляйтера Балаклії Сергій Агарков — харківський сепаратист, учасник Антимайдану, в той час він був керівником «Союзу народного єднання”, ходив на зібрання під памʼятник Леніну з собачкою, а також став одним зі співавторів проєкту «Дорожна карта Новоросії».

«Я артист оригінального жанру, брав участь у проєктах «Україна має талант», «Минута славы», виступав на різних великих заходах, де виступали відомі артисти, з українськими артистами зустрічався на одних концертах і з російськими, але 22 лютого, коли стався переворот у Києві, коли злочинці прийшли до влади, я просто не зміг терпіти цього беззаконня, яке почало литися… У вересні місяці (2014 року) мені довелося виїхати. І до Харкова я в’їжджати вже не можу. Єдине, куди я їжджу — це до Луганська, зйомки веду», — говорив сепаратист в одному з інтервʼю.

У 2010 році Сергій Агарков брав участь у відборі до другого сезону шоу «Україна має талант!». Тоді ще 45-річний приватний підприємець приймав на живіт удари сокири, засовував до носа довгі цвяхи та ковтав палаючий смолоскип.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: