Терехов: У кожному районі Харкова готують пункти обігріву, їх буде багато (відео)

16:30  |  01.11.2022
Терехов: У кожному районі Харкова готують пункти обігріву, їх буде багато (

Фото: city.kharkov.ua

У кожному районі Харкова міська влада готує пункти обігріву. Їх буде багато. Про це повідомив мер міста Ігор Терехов.

«Напередодні холодів ворог цинічно намагається залишити нас без світла, тепла та води. Хоче, щоби не ходив транспорт, не працювали магазини, аптеки, ринки. Російський агресор цілеспрямовано б’є енергетичною інфраструктурою. Ще раз випробовує нас на міцність. Намагається зламати нашу волю. Однозначно хочу сказати – це їм не вдасться. Місто Харків не зломити! Харків’ян не зламати! Харків – місто-герой! Харків’яни – справжні герої! Ми робили й робитимемо все можливе для того, щоб у будинку кожного харків’янина було тепло та світло. Але ми маємо бути готовими до різних ситуацій, які може створити наш ворог», — йдеться в повідомленні Терехова.

За його словами, харків’яни знатимуть, де знаходиться найближчий такий пункт. На всіх під’їздах будуть вивішені оголошення із зазначенням найближчих адрес пунктів.

У пунктах буде тепло та джерело електроживлення. Там можна буде перечекати той час, який знадобиться енергетикам та комунальникам для відновлення електропостачання.

Терехов запевнив, що ці пункти забезпечать гарячою їжею, водою та медикаменти у разі потреби. Пункти працюватимуть цілодобово.

Мер Харкова також повідомив, що магазини, аптеки, заправки працюватимуть на генераторах. Транспортні маршрути будуть автобусними.

«Ми – готуємось. Впевнений, ворогові нас не зламати. Взаємодопомога, підтримка один одного, увага та чуйність до ближнього – це наша зброя, проти якої безсилі будь-які ракети», — повідомив Терехов.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: