Терехов: Розраховуємо, що після перемоги у Харкові проживатиме близько двох з половиною мільйона людей

16:09  |  03.02.2023
В выходные в Харькове - до 16 градусов тепла и дождь

Фото: city.kharkov.ua

Оновлюючи Генеральний план розвитку Харкова, фахівці розраховують, що чисельність міста складатиме від 2 до 2,5 мільйона мешканців. Про це на пресзустрічі з пропозицій щодо внесення змін у Генплан повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Ми усі впевнені у нашій перемозі. Харків – дуже знакове місто для України, Європи й всього світу. Тому ми розраховуємо на чисельність у два – два з половиною мільйони мешканців міста Харкова разом зі студентами, які будуть навчатися у наших вишах та технікумах. Можливо, з часом буде ще більше», — зазначив мер.

Своєю чергою британський архітектор Норман Фостер зауважив, що після пережитих випробувань місто має стати ще сильнішим та привабливішим.

«Історично, у минулому, в часи кризи люди, звичайно ж, тікали з міст. Але уроки історії показують, що місто завжди відроджується з кризи, будь то хвилі катастрофи, такі як війна, пандемія, природні катаклізми. Але місто завжди відновлюється, стає краще, сильніше. І це ми й обговорюємо, створюючи Генеральний план. Тому що очікуємо, що місто в майбутньому стане кращим, більш привабливим, стане соціальним магнітом, який буде спонукати людей повертатися», — зазначив Норман Фостер.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Оставьте комментарий

*

  1. Елена 16:30 | 03.02.23

    А мер міста подбав про робочі місця для цих мільйонів людей в Харкові. Чи Терехов хоче, щоб всі вони поли за гуманітарку двірниками працювати?

  2. Алексей 6:25 | 06.02.23

    фантазер

  3. Алексей 6:33 | 06.02.23

    вместо заводов-=парки 1 И 2.5 млн. будут гулять

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: