Терехов показав, як виглядатимуть пункти обігріву на безпечних зупинках у Харкові (відео)

9:28  |  12.11.2022
Терехов показав, як виглядатимуть пункти обігріву на безпечних зупинках у Харкові

Фото: city.kharkov.ua

Окрім шкіл пункти обігріву в Харкові будуть облаштовані у центральних теплопунктах спальних районів. Вони будуть обладнані дров’яними печами, генераторами для електрики. Там можна буде зарядити свої мобільні телефони та приготувати собі гаряче питво. Таких пунктів буде понад сто. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов.

Також він показав, як виглядатимуть пункти обігріву на безпечних зупинках, які встановлені в різних районах міста.

За словами Терехова, на вході будуть спеціальні двері для збереження тепла. У невеликому передбаннику, будуть розетки для заряджання гаджетів. Тут можна буде в електрочайнику підігріти воду для чаю.

Сам павільйон буде обладнаний інфрачервоними лампами – вони є джерелом тепла. Температура тут буде не нижче 20 градусів.

«Сама зупинка невелика — ми встановлювали їх для інших цілей. Тут 24 сидячі місця. Але у разі потреби павільйон зможе прийняти до 50 осіб», — повідомив Терехов.

У разі відключення електрики — інфрачервоні лампи будуть працювати від генератора, що знаходиться на вулиці. Поруч із павільйоном буде і біотуалет.

«Ворог сподівається використати холод, як знаряддя тортур та зброю для знищення українців. Але спільними зусиллями ми не дамо йому це зробити. Вистоємо та переможемо. Ми разом! Ми – харків’яни!», — підсумував мер міста.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: