Фото: hk.npu.gov.ua
Окупанти завдавали удари по Харківському, Куп’янському та Чугуївському районах. Постраждалих осіб немає. Про це повідомили в відділі комунікації поліції Харківщини.
Вчора обстрілам піддавались населені пункти Вовчанськ Чугуївського району, Устинівка, Подоли, Орлянка, Вільхуватка Куп’янського району, Козача Лопань Харківського району та інші.
У місті Вовчанськ через обстріли пошкоджені приватне домоволодіння, будівлі підприємства з виробництва олії та будівля пожежно-рятувальної частини. У селах Устимівка, Вільхуватка, Подоли та Петропавлівка Куп’янського району пошкоджені приватні житлові будинки, господарчі споруди та приміщення крамниці.
На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи, експерти та вибухотехніки. За фактами порушення законів та звичаїв війни слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України.