Росіяни перекидають на Куп’янський напрямок штурмові підрозділи, які перебували в резерві — Сирський

11:42  |  11.12.2023
Росіяни перекидають на Куп’янський напрямок штурмові підрозділи, які перебували в резерві - Сирський

Фото: t.me/osirskiy

Щоб створити умови для блокування Куп’янська росіяни намагаються захопити силами штурмових рот населений пункт Синьківка. Втім, окупанти несуть значні втрати у живій силі. У зв’язку з чим почали перекидати у цей район штурмові підрозділи, які перебували в резерві. Про це повідомив Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

Крім того, активні наступальні дії російські окупанти здійснюють на напрямках Новоселівське, Стельмахівка, Лиман Перший та у напрямку Сіверська.

«Попри складні умови та безперервні наступальні дії окупантів наші воїни стійко утримують займані рубежі, виявляють високий професіоналізм, мужність та героїзм. Командири й штаби усіх рівнів цілодобово у взаємодії з частинами та підрозділами інших видів Збройних Сил України, проводять аналіз оперативної обстановки та розробляють ефективні способи для подальшого знищення ворога», — повідомив Сирський.

За його словами, на Сході втрати росіян загиблими приблизно у вісім разів вищі за втрати українських сил оборони. Не зважаючи на це, російські окупанти роблять ставку саме на людський ресурс.

«На відміну від ворога, українські сили оборони намагаються досягати успіху шляхом вдалих тактичних дій, влучного вогню артилерії, мінометів, ударних дронів та стрілецького озброєння. Лише за листопад сили оборони знищили близько одинадцяти тисяч особового складу ворога та понад 1100 одиниць військової техніки: близько 130 танків та 260 одиниць артилерії та мінометів різних калібрів», — йдеться в повідомленні Командувача Сухопутних військ ЗСУ.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: