Президентка Грузії засудила звірства росії в Ізюмі та вимагає покарання

16:45  |  18.09.2022
Серед тіл, які були ексгумовані в Ізюмі, 99% з ознаками насильницької смерті - Синєгубов

Фото: t.me/synegubov

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі назвала воєнними злочинами та засудила звірства росії, скоєні у звільненому від окупаційних військ Ізюмі.

«Я рішуче засуджую звірства, здійснені росією в Ізюмі. Відповіддю на ці військові злочини має стати правосуддя. Україна не впаде, і запанує мир. Слава Україні!», — йдеться у повідомленні Зурабішвілі в її офіційному Twitter-акаунті.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що за два дні роботи на місці масового захоронення в Ізюмі правоохоронці ексгумували 59 тіл загиблих.

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук повідомила, що ексгумація та впізнання тіл, виявлених у масових захороненнях поблизу Ізюма Харківської області, триває і деяких загиблих вже вдалося ідентифікувати.

За словами міського голови Ізюма Валерія Марченко, робота з ексгумації тіл триватиме ще майже два тижні.

17 вересня в Ізюмі слідство ексгумувало тіло цивільного чоловіка зі слідами тортур. У нього, повідомив судмедексперт після візуального огляду, були зв’язані руки за спиною та відрізана мошонка. Особа чоловіка та його вік на цей момент не встановлені. Тіло було у могилі з номером 91.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: