Фото: Сергій Болвінов/Facebook
Вранці 30 липня окупанти обстріляли територію Державного підприємства «Завод імені Малишева», що спеціалізується на випуску та модернізації важкої й легкої бронетехніки. Про це повідомив начальник Слідчого управління Нацполіції Харківщини Сергій Болвінов.
«Вночі рашисти обстріляли територію заводу Малишева. Потерпілих немає. На місці події виявлено фрагменти ракети, ймовірно, ракетного комплексу «С-300», — написав Болвінов.
Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що близько 3 години внаслідок обстрілу училища зруйнована будівля центрального корпусу та спортивної зали, виникла пожежа. Близько 05 год окупанти влучили в землю біля раніше зруйнованої будівлі. Попередньо – постраждалих немає. За даними Штабу оборони Харкова, росіяни влучали ракетами С-300.
За процесуального керівництва Новобаварської та Слобідської окружних прокуратур Харкова розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).