Нацбанк презентував пам’ятну медаль, присвячену Харкову – місту героїв

17:31  |  21.11.2022
Нацбанк презентував пам’ятну медаль, присвячену Харкову – місту героїв

Фото: city.kharkov.ua

Офіційна церемонія вручення Харкову пам’ятної медалі «Місто героїв — Харків» відбулася 21 листопада біля візитівки міста. Пам’ятну медаль міському голові Ігорю Терехову вручив голова Національного банку України Андрій Пишний. Про це повідомили в Харківській міській раді.

Пишний зазначив, що з перших годин повномасштабної війни Харків взяв на себе один із найжорстокіших ударів і гідно тримає його донині. За його словами, якщо у квітні Харків був схожий на пораненого бійця, то сьогодні цей боєць вже впевнено стоїть на ногах.

«Місто живе, дихає на повні груди навіть попри те, що удари та обстріли не припиняються і у нас попереду, напевно, одна з найбільш драматичних зим, які коли-небудь переживала Україна. Немає жодних сумнівів у тому, що Харків вистоїть. Сила Харкова у харків’янах, а сила харків’ян — у гідності і свободі. Тож сьогодні, в День Гідності та Свободи, ми саме там, де повинні бути. І я хочу віддати вам належне і сказати дякую за ці дев’ять місяців, за вашу гідність, прагнення до свободи і здатність боротися», — зазначив Андрій Пишний.

Своєю чергою Ігор Терехов зазначив, що отримана відзнака є заслугою усіх харків’ян.

«Я дуже вдячний усім харків’янам, усім нашим героям –  вчителям, лікарям, робітникам комунальних служб, волонтерам, усім, хто зараз, як єдина дружня родина, відстоює свій рідний Харків і всю Україну», — зауважив міський голова.

Довідка. Національний банк України започаткував серію пам’ятних медалей, присвячених містам та їхнім мужнім жителям і захисникам, які проявили героїзм та стійкість під час відсічі збройній агресії рф проти України. Першою презентували медаль «Херсон – місто героїв». У серії також заплановано випуск медалей, присвячених містам героїв – Маріуполю, розстріляній Київщині (Бучі, Гостомелю, Ірпеню) та іншим містам. Усі медалі виготовлені із нейзильберу тиражем до 100 тис. шт. кожна.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: