Лікарні Харківщини отримали генератори від міжнародних організацій

17:16  |  14.08.2022
Лікарні Харківщини отримали генератори від міжнародних організацій

Фото: kharkivoda.gov.ua

Два генератори надійшли від установ ООН та п’ять – від Всесвітньої організації охорони здоров’я.

За даними Департаменту охорони здоров’я Харківської ОВА, два потужні генератори AKSA 200A було поставлено в межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Забезпечення енергетичної стабільності лікарень України». Всього Україна по програмі ООН від міжнародних партнерів отримала 110 генераторів.

«Ми розуміємо, що окупанти продовжують руйнувати соціальну інфраструктуру області, в тому числі будівлі закладів медицини. Тому важливо в разі надзвичайної ситуації мати автономні джерела електроенергії, які забезпечать генератори та дозволять проводити безперебійну роботу кисневих станцій, операційних та реанімації», — сказав директор Департаменту охорони здоров’я ХОВА Максим Хаустов.

Одна з лікарень, що отримала генератор, розташована на постійній лінії вогню, практично щоденно тут бувають перебої електропостачання.

«Завдяки отриманому генератору в закладі вдалося налагодити роботу відділення для надання допомоги населенню», — сказав керівник медзакладу.

Ще 5 генераторів різної потужності (80 кВт, 64 кВт та 6,5 кВт) отримали лікарні Харківщини від ВООЗ. Ці генератори вже розподілені між закладами охорони здоров’я.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: