«Харківводоканал» відновив водопостачання міста до рівня довоєнного часу

16:14  |  02.02.2023
«Харківводоканал» відновив водопостачання міста до рівня довоєнного часу

Фото: city.kharkov.ua

КП «Харківводоканал» відновило водопостачання міста до рівня довоєнного часу. Про це повідомив заступник генерального директора з експлуатації водопровідного господарства — директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков.

Зараз харків’яни щодоби споживають близько 400 тис. куб. м води.

«У перші місяці війни водопостачання було скорочене у кілька разів. На те були вагомі причини, і головна з них — масова евакуація харків’ян. Керівництво підприємства вжило всіх необхідних заходів для того, щоб усі жителі, які залишилися у Харкові, обов’язково були з водою. Своєчасно проводилися поточні ремонтні роботи на мережах, оперативно ліквідовувалися аварії на пошкоджених водоводах, та відновлювалися інші важливі виробничі об’єкти. Детально аналізували ситуацію та в міру повернення харків’ян подачу води збільшували. Важливим є те, що якість води відповідає всім необхідним вимогам», — зазначив Владлен Волков.

Також він повідомив, що протягом багатьох років у Харкові щороку перекладалися ділянки мереж загальною довжиною близько 25 км.

Це відіграло важливу роль у стабільній роботі підприємства в складний час. Попри безперервну ворожу агресію, торік ця важлива робота не зупинялася — ремонтникам вдалося замінити понад 10 км трубопроводів.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: