Харків’янам не рекомендують перебувати у місцях скупчення людей

16:43  |  29.06.2022
Харків'янам не рекомендують перебувати у місцях скупчення людей

Фото: kharkivoda.gov.ua

Цілком безпечних місць у Харкові немає, тож не можна нехтувати сиренами. На цьому наголосив Сергій Колосовський, начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України в Харківській області, — повідомляє «Накипіло».

«Якщо вже людина змушена вийти за продуктами чи ліками, то треба обирати найбільш безпечне місце. У разі оголошення повітряної тривоги спуститися в укриття: цокольне, підвальне приміщення, підземний автопаркінг», — підкреслив Сергій Колосовський.

Перевірок супермаркетів не буде, оскільки це не дозволено умовами воєнного часу. Однак буде розʼяснювальна робота. Рекомендації: мають бути наявні первинні засоби пожежогасіння, шляхи евакуації, обладнені укриття.

«Супермаркети мають дублювати повідомлення повітряної тривоги, але людина сама приймає рішення, виходити їй чи ні». Примусити людину вийти з магазину зараз не можна», — зазначив Колосовський.

Убезпечити себе може лише сам громадянин. Нехтування сигналом «Повітряна тривога» — це злочин», переконаний представник ДСНС України в Харківській області.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: