Гуманітарна допомога та повоєнне відновлення: місто-побратим Лілль продовжить підтримувати Харків

16:15  |  07.07.2022
Гуманітарна допомога та повоєнне відновлення: місто-побратим Лілль продовжить підтримувати Харків

Фото: city.kharkov.ua

Харківський міський голова Ігор Терехов провів зустріч з мером французького міста Лілль Мартін Обрі. У рамках зустрічі Ігор Терехов розповів колезі про поточну ситуацію у місті. Про це повідомили в пресслужбі мерії Харкова.

Зокрема, він зазначив, що 32% багатоповерхового житла зазнали різних ступенів руйнувань, внаслідок чого понад 150 тис. харків’ян втратили дах над головою. За словами мера, обстріли тривають, і з кожним днем ​​руйнувань стає дедалі більше.

Попри це, у місті вже будують плани на майбутнє. За словами мера, ведуться переговори з потенційними інвесторами, розробляється новий генплан, а також іде робота над створенням Координаційної ради міст-парнерів та міст-побратимів щодо відновлення Харкова. Користуючись нагодою, Ігор Терехов запропонував меру Лілля увійти до складу цієї ради.

Своєю чергою Мартін Обрі зазначила, що з перших днів війни стежить за тим, що відбувається у Харкові та Україні. За її словами, Лілль прийняв у себе близько 70 харків’ян. Місто-побратим і надалі підтримуватиме їх, а також продовжить надсилати гуманітарну допомогу до Харкова. Окрім того, Мартін Обрі підтвердила готовність взяти участь у роботі координаційної ради.

«Ми бачили кадри того, на що перетворилося ваше місто після обстрілів. Це справді страшно. Ми розуміємо, наскільки це важливо для вас, тому з радістю візьмемо участь у роботі координаційної ради. Також потрібно працювати над пошуком інвестиційних можливостей. Ви можете розраховувати на нашу підтримку», — наголосила Мартін Обрі.

За словами Ігоря Терехова, для залучення інвестицій міська влада створить максимально комфортні умови.

«Я впевнений, що після нашої перемоги французькі інвестори та підприємці матимуть змогу прийти до Харкова. Ми створимо максимально комфортні умови, щоб вони могли вести чесний та прозорий бізнес, зміцнюючи цим економіку і України, і Франції», — наголосив мер Харкова.

Ігор Терехов подякував місту-побратиму за підтримку та повідомив, що у Харкові на честь Лілля перейменують одну з вулиць.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: