Чат-ботом «Харків — твій дім» скористалися майже півмільйона разів

18:44  |  22.12.2022
Чат-ботом «Харків - твій дім» скористалися майже півмільйона разів

Фото: city.kharkov.ua

Харків’яни надіслали понад 449,5 тис. запитів, щоб дізнатися про стан свого будинку, скориставшись чат-ботом «Харків — твій дім». Чат-бот створювався для містян, які не мають можливості особисто перевірити ступінь ушкодження домівки через російські обстріли та прийняти рішення про повернення додому.

У ньому міститься інформація про  ступінь пошкодження будівлі та мереж, які подають електрику, воду та газ. Влітку бот було доповнено статусом «Відновлена після пошкодження внаслідок бойових дій».

Авторизувавшись в боті (https://t.me/tviyDimKharkivBot) та натиснувши в меню «Об’єкти, що працюватимуть без електропостачання», людина отримає повідомлення з посиланнями на інтерактивну мапу міста, а також доступ до файлів, які можна завантажити на телефон.

Джерела містять інформацію про «пункти незламності» та пункти гарячого харчування, джерела водопостачання, лікарні, ветклініки,  продовольчі магазини та інші заклади споживчого ринку, які можуть працювати без електроенергії, тепла або зв’язку.

Інформацію про адреси «пунктів незламності» краще завантажити на смартфон. У разі доповнення цього списку новими пунктами, які можуть створюватись для забезпечення комфорту харків’ян, оновлення будуть доступні за посиланням у боті або на мапі міста.

Також за підтримки міжнародних фондів готується друкована продукція, яка буде розповсюджуватися по основних об’єктах міста для зручного інформування харків’ян.

У створені та розвитку міського чат-бота брав участь IT-волонтер «Sigma software».

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: