У Харкові відбудеться фестиваль реклами і маркетингу Remarketing

14:14  |  13.08.2021

У Харкові 17 вересня у Kharkiv Palace Hotel відбудеться XIV Міжнародний рекламно-маркетинговий фестиваль Remarketing. Цьогоріч фестиваль пройде під гаслом: «Remarketing 2021: Завірусуй свою ідею!», повідомляють організатори. 

Головна мета фестивалю — створення ком’юніті для можливості здійснювати діалог між спеціалістами різних сфер маркетингу. Програма і склад спікерів фестивалю змінюється кожного року і формується відповідно до актуальних вимог маркетингового ринку і його дійових спеціалістів.

Кожного року захід відвідує більше ніж 500 учасників, серед яких є спеціалісти в сфері реклами, маркетингу, PR, дизайну, а також топові креативні директори і власники бізнесу.

Протягом 12 років існування фестивалю його спікерами були зарубіжні спеціалісти з США, Німеччини, Франції, Канади, Словенії, Білорусі, Росії. Серед них були представники різних світових дизайнерських і маркетингових компаній Saachi&Saachi Ukraine, Banda Agency, HAVAS Worldwide Ukraine, Advanter Group, Ogilvy Ukraine, BBDO Ukraine, Leo Burnett Ukraine.

Креативний партнер XIV Remarketing — найбільше незалежне агентство України TABASCO.

Основою цьогорічної концепції заходу стало те, що сьогодні найкращі бренди є вірусною версією емоцій і вражень, які потрапляють в організм споживача. Щоб бути номером один, бренд повинен якнайкраще завірусити свою маркетингову ідею і концепцію, донести їх до найпотаємніших клітинних структур організму. Ідея — це вірус, а організм, куди вони проникають — соціум.

«Цього року ми вирішили перемикнутися з вірусів реальних на віруси рекламні. Весь формат XIV Remarketing буде побудований у стилістиці лабораторії з вивчення вірусних комунікацій та ідей, а учасники буквально під мікроскопом роздивлятимуться приклади вірусів, які свого часу захопили весь світ. Сподіваємося, що учасники вийдуть з конференції дипломованими рекламними вірусологами, готовими заряджати та заражати своїм креативом всіх навколо», — розповідає Creative Group Head TABASCO Сергій Артеменко.

Фестиваль Remarketing — це джерело нових крейзі ідей і креативних рішень, це те місце, де відбувається комунікація, що здатна змінити світ маркетингу та зробити його більш ефективним.

Організатори запевняють, що варто відвідати фестиваль, якщо ви:

  • маркетолог, і ваші продажі занадто стерильні
  • PR-менеджер, а ваші прес-релізи ніхто не підхоплює
  • рекламіст, і ваші ідеї нікого ще не заразили
  • бренд-менеджер, а ваш бренд не викликає залежності
  • SMM-спеціаліст, і ваші пости зовсім не вірусні
  • власник бізнесу, який ніяк не помножується

Remarketing вже традиційно ділитися на дві частини. Перша — виступи хедлайнерів і ток-шоу. Друга частина — секційні лекції.

Квитки на XIV Remarketing уже в продажу. Ви можете їх придбати на сайті: www.remarketing.in.ua

Захід проходитиме за адресою: пр-т Незалежності, 2, Kharkiv Palace Hotel. Подробиці по тел. (095) 545 15 30.

 

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: