Асортимент портативних електронних сигарет сьогодні настільки великий, що новачку інколи важко обрати найбільш підходяще рішення. Наразі в продажу доступно більше 100 моделей від різних виробників, тож щоб купити оптимальний подік, варто переглянути каталог моделей за посиланням на сайті Guru Vape: тут ви точно знайдете варіант по кишені і до душі. А щоб уникнути помилок, спирайтесь на наступні критерії оцінки і ви будете у захваті від свого нового девайса.
Вважається, що для втамування нікотинового голоду найкраще використовувати концентровані сольові рідини. Вони доречні для паріння на більшості под систем, в яких заявлено, що оптимальним складом заправки є парітет компонентів.
Для вейпінгу із задоволенням без гострої потреби у нікотині найчастіше обирають органічні заправки. Завдяки значній частці гліцерину в складі цих жиж, вони краще передають відтінки смаків та генерують більше пари.
Зазвичай компактні електронні сигарети не мають значного запасу потужності, тож вони сумісні з картриджами, що забезпечують опір у 0,8-1,2 Ом. Таким чином вейп дозволяє робити тугі сигаретні затяжки та генерувати сбалансовану кількість пари.
Поди, що здатні працювати з картриджами на 0,4-0,6 Ом дозволяють отримувати більше задоволення від паріння, проте для комфортного вейпінгу з такими випарниками радять використовувати не концентровані органічні заправки.
Сучасні моделі вейпів підтримують встановлення картриджів з опором в діапазоні від 0,4 до 1,2 Ом, тож маючи лише один потужний подик, ви зможете варіювати стиль паріння, обирати рідину з поміж органічних чи сольових, а також впливати на автономність девайса.
Деякі вейпери свідомо обирають под, в якому немає кнопки активації чи інших регуляторів. Але для багатьох є важливим налаштувати електронну сигарету під власні потреби, а саме:
У більшості подів є вбудований світлодіод, що сповіщає про роботу електронної сигарети, проте більш дорогі моделі мають дисплей, на якому транслюється вся актуальна інформація про стан девайсу.
З точки зору візуального оформлення у подах превалюють 2 формати – стіки і прямокутники. Обидва вони досить ергономічні, тож з транспортуванням чи використанням проблем точно не виникне.
Проте поди істотно відрізняються один від одного колірними гамами, елементами декору, матеріалами корпусу, тощо. Серед стриманих класичних моделей представлені вироби зі шкіри, металу чи скла. А більш оригінальні конфігурації зазвичай виготовлено з кольорового пластику.
Виходить, що виробники попіклувались, аби кожен покупець міг доповнити свій образ вишуканим аксесуаром.
Зазвичай под системи, які є в магазині «Гуру Вейп» досить доступні, проте фахівці радять купувати в якості першого поду не найдешевшу модель, а девайси з середнього цінового діапазону. Вони достатньо прогресивні і функціональні, щоб задовольнити потреби новачка, проте позбавлені топових опцій, що частіше цікаві більш досвідченим фанатам пари.