ЗСУ звільнили на Харківщині 568 населених пунктів — ОП

18:05  |  01.11.2022
США назвали успіхи на сході, зокрема повернення Ізюма, найважливішими досягненнями України — NYT

Фото: t.me/CinCAFU

Станом на 1 листопада Сили оборони України звільнили на Харківщині 568 населених пунктів. Такі дані озвучив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

«Для оперативного вирішення проблем та прийняття рішень вже утворено 21 військову адміністрацію. В деокупованих населених пунктах області, де поки відсутнє електропостачання, створюється резервний запас обладнання та палива. Також виготовляються та закуповуються засоби індивідуального обігріву для жителів громад», — повідомив Тимошенко.

У Харківському, Чугуївському, Куп’янському, Ізюмському та Богодухівському районах відновлюють електроенергетичну інфраструктуру.

«У Вовчанську підготовлені всі котельні. Вже підключено до опалення центральну районну лікарню. У Балаклії теплові мережі вже готові до роботи», — додав він.

За словами Тимошенка, у Балаклії також відновили електропостачання.

«В Ізюмі триває підключення електроенергії споживачам. 70% міста вже зі світлом. Відновлено електропостачання також у селищі Чкаловське. Тривають роботи з підключення споживачів у Куп’янську», — повідомив Тимошенко.

На території Шевченківської та Великобурлуцької громад також відновлено електропостачання. Світло ввімкнули в населених пунктах Приколотне та Вільхуватка.

Загалом відновлено електропостачання понад 80 тисяч споживачів. Газопостачання — понад 22 тисяч.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: