«Злі і веселі діти харківських підвалів, діти, що живуть у глибинах метрополітену»: Жадан і Собаки присвятили пісню харківським дітям (відео)

19:18  |  24.05.2022
"Злі і веселі діти харківських підвалів, діти, що живуть у глибинах метрополітену": Жадан і Собаки присвятили пісню харківським дітям

Харківський рок-гурт «Жадан і Собаки» презентував нову пісню, яку музиканти присвятили харківським дітям, що вимушені були ховатися від ворожих обстрілів в підземці міста. Про це в соціальних мережах повідомив Сергій Жадан.

«Чесно кажучи, ми з Собаками пробували написати щось про війну ще в березні. Виходило мажорно, патріотично й не надто глибоко. Реальність виявилася сильнішою за наші про неї уявлення та можливості її проговорити. А потім я познайомився в Харківському метрополітені з двома пацанами. Я про них десь тут писав. Вони допомагали дорослим, слідкували за порядком і організовували «малих», бо самі були теж уже ніби як і дорослими))) Ось після того й написалася ця пісня», — йдеться в повідомленні Жадана.

Музикант говорить, що за ці три місяці війни йому трапилося бачити багатьох харківських дітей. Когось він, як волонтер, вивозив з міста, для когось співав в метро, комусь привозив їжу в бомбосховища.

«Вони були різні – мовчазні й налякані, веселі й упевнені в собі, хтось був на дитячому куражі, хтось був у постійному стресі. Але вони далі лишились нашими, харківськими дітьми. Дуже хочеться, щоби вони лишалися жити в цьому дивному прекрасному місті (чи поверталися до нього, якщо їх вивезли старші). Дуже хочеться, щоби вони це місто любили. Щоби вони не мовчали. Щоби в них був харківський кураж і не було страху перед цим світом, який для них залишили дорослі. Це не дуже весела пісня. Але послухайте її, будь ласка, ми справді вклали в неї багато любові», — написав Сергій Жадан.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: