Зі звільненої Харківщини загалом евакуювали понад 23 тисячі людей — Верещук

19:50  |  17.11.2022
Зі звільненої Харківщини загалом евакуювали понад 23 тисячі людей - Верещук

Фото: ukrinform.ua

З деокупованої території Харківської області загалом евакуювали понад 23 тисячі громадян. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ повідомила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

«З Харківської області евакуйовано за період від деокупації понад 23 тисячі громадян, серед яких майже 2500 дітей і 452 маломобільні особи», — сказала Верещук.

Вона додала, що процес евакуації триває і з інших небезпечних регіонів, він є добровільним, завдання влади — дати людям вибір щодо можливості евакуюватися.

Крім того, Верещук анонсувала напрацювання законодавства щодо політики держави з розміщення та забезпечення переселенців у приймаючих регіонах.

«Ми готуємо законодавче підґрунтя, щоб ті приймаючі регіони, які беруть на себе навантаження додаткове, на свої заклади, мали за що утримувати таких людей і мали юридичну основу, що їм можна приймати, і це не є на волонтерських засадах, а нормальна політика держави», — сказала Верещук.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: