Життя 93 дітей на Харківщини обірвалось від початку вторгнення росіян в Україну

17:25  |  04.06.2024
Життя 93 дітей на Харківщини обірвалось від початку вторгнення росіян в Україну

Фото: kharkivoda.gov.ua

Найменші загиблі – четверо немовлят до року. За час повномасштабного вторгнення у Харківській області загинули 53 хлопчики та 40 дівчаток. Про це повідомили в Харківській ОВА.

Найбільше жертв серед дітей віком від 10 до 18 років.

22 дитячих життя обірвалися в Ізюмському районі, 18 — у Харкові, по 8 дітей загинуло у Куп’янському та Харківському районах області.

«Найщасливіші часи дитинства не повинні проходити в підвалах, позбавлених сонця, в лікарнях зі сльозами від болю. Діти не мають жити в страху, що батьки можуть не повернутися додому, а в кімнату може будь-якої миті прилетіти російська ракета.  На превеликий жаль, в нашу історію вписаний ще один сумний день, коли ми вшановуємо пам’ять дітей, життя яких забрала росія. У сучасному світі ми не повинні встановлювати пам’ятники загиблим дітям. Кожен воєнний злочин проти дітей має бути покараний», — зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

332 дитини зазнали поранень внаслідок ворожих обстрілів. 218 хлопчиків та 114 дівчат. Так само найбільша кількість постраждалих – діти від 10 до 18 років.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: