Жителі Харківщини отримали понад 35 тисяч тонн гуманітарної допомоги – Синєгубов

17:15  |  27.12.2022
Жителі Харківщини отримали понад 35 тисяч тонн гуманітарної допомоги – Синєгубов

Фото: kharkivoda.gov.ua

За період повномасштабного вторгнення рф жителям Харківщини також видали 1,3 млн продуктових наборів. Про це 27 грудня під час пресконференції зазначив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Для максимально ефективної допомоги людям уже в перші дні березня ми створили обласний гуманітарний штаб. Згодом – Раду волонтерів, до роботи якої залучено 64 волонтерські організації», – розповів Синєгубов.

Очільник області додав, що також був створений Єдиний координаційний гуманітарний центр, який координує роботу 155 волонтерських організацій та благодійних фондів.

Крім того, була організована евакуація з зони бойових дій понад 22 тис. людей, понад 3 тис. евакуйованих отримали допомогу в забезпеченні житлом.

«На доручення Президента України в області створений гуманітарний резерв з продуктами харчування та іншими товарами першої необхідності, щоб оперативно забезпечити першочергові потреби людей. Робота гуманітарних штабів на Харківщині триває. Допомагаємо один одному та спільно працюємо на перемогу», – наголосив начальник Харківської ОВА.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: