Жителі Балаклії на Харківщині зірвали святкування «дня росії» (відео, фото)

14:26  |  13.06.2022
Жителі Балаклії зірвали святкування "дня росії"

Фото: Balakleya Lifee/Facebook

Окупанти вирішили влаштувати «день росії» в окупованій Балаклії, що в Харківській області, проте на «свято» ніхто не прийшов — на відео видно порожні вулиці міста і прапор СРСР, що розвивається, під радянську музику. Фото опублікували на одній із місцевих Facebook-сторінок, — повідомляє «Апостроф».

Так, Балаклією їздила військова техніка з Z-символікою, з колонок якої звучали древні російські пісні. Не посоромилися рашисти й повісити червоний прапор із серпом та молотом.

При цьому, вулиці навколо головної площі міста абсолютно порожні. Знайшлися лише дві перехожі пенсіонерки, котрі трохи потанцювали під «Смуглянку». А також на фотографіях зображено жінку з дитиною на тлі рашистської військової техніки, при цьому на одязі хлопчика – георгіївська стрічка.

Жителі Балаклії на Харківщині зірвали святкування "дня росії" Жителі Балаклії на Харківщині зірвали святкування "дня росії"

Жителі Балаклії на Харківщині зірвали святкування "дня росії"

Підписники каналу по-різному відреагували на те, що сталося.

Дехто сумує за мирним українським містом Балаклією: «Боляче… моє рідне місто. Нехай наша рідна земля виплюне цю нечисть разом із музикою та прапорами їх нафталіновими».

Інші наголосили на нелюдській жорстокості російських окупантів – навіть спочатку проросійські люди зрозуміли, хто вони такі.

«Просто, ці рашисти самі до себе ще більше ненависті до себе притягнули, після того як почали жахати пацанів, брати їх у полон. Навіть проросійські люди зрозуміли, що це за Нелюди!», — написала одна із підписниць.

Один із коментаторів поставив головне питання: «Кого ви звільнили, а де люди? Де звільнені?».

При цьому більшість дивувалася убогості мислення росіян.

«Вони хочуть ще одну колонію, щоб працювали на Москву, як в СРСР. А то жити добре сподобалося, а ось обслуговувати себе так і не навчилися через недоумство і руко*опість «, — написала місцева мешканка.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки: ,

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: