Жадан: Думаю, багатьох здивувала позиція Харкова і його стійкість (відео)

11:58  |  29.06.2022
Жадан: Думаю, багатьох здивувала позиція Харкова і його стійкість (відео)

Фото: facebook.com/serhiy.zhadan

Позиція Харкова під час повномасштабної війни рф проти України та стійкість міста могли багатьох здивувати. Про це заявив український поет, прозаїк, перекладач і музикант Сергій Жадан в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання «Гордон» Олесі Бацман.

«Харків тримається. Я думаю, багато кого здивувала позиція Харкова, його стійкість, його власне бажання відстояти себе, відстояти свою свободу. І тому мені здається, Україна і світ дивився на місто», – сказав він.

Письменник зазначив, що раніше в Харкові було середовище активістів, де всі одне одного знали, а після початку повномасштабної війни рф проти України з’явилося багато волонтерських центрів, де працюють люди, які раніше не ходили на мітинги й не брали участі в політичному житті.

«Це харків’яни, харків’янки, молоді люди, старші люди, бізнесмени, підприємці, просто мешканці міста, які включилися із самого початку, з першого дня. Для них не було питання, виїхати чи не виїхати, – вони тут залишилися. І власне, не бути поруч із ними було трішки навіть соромно. Тому, безперечно, для мене не було питання, виїжджати чи не виїжджати. Я залишився, тому що знав, що я буду тут робити», – розповів Жадан.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: