Зеленський доручив Залужному розглянути петицію про збільшення ППО на Харківщині

22:56  |  06.08.2022
Володимир Зеленський провів нараду в Харкові та побував на Північній Салтівці (відео)

Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський відповів на петицію про збільшення протиповітряної оборони для Харкова та Харківської області. Це питання він доручив розглянути Головнокомандувачу Збройних Сил України Валерію Залужному. Про це йдеться на офіційному сайті президента.

Авторка петиції Аліна Коновалова 10 червня опублікувала коротке звернення до президента з проханням надати Харкову та Харківській області більше протиповітряної оборони.

«Місто кожен день під обстрілами ракет, проте мешканці міста повертаються додому і на роботу задля оплати комунальних послуг та інших потреб», — йдеться у тексті петиції.

Це звернення набрало 25 296 підписів із 25 тисяч необхідних. Президент Зеленський опублікував свою відповідь на петицію 5 серпня.

Він заявив, що протиповітряна оборона Харкова та Харківської області здійснюється у загальній системі протиповітряної оборони України. А оскільки відповідальність за її організацію та керівництво покладено на Головнокомандувача ЗСУ, Зеленський доручив розглянути це питання Валерію Залужному.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: