Збитки від ракетних ударів по заводу в Харкові оцінили у 58 мільйонів гривень

15:53  |  24.09.2022
Збитки від ракетних ударів по заводу в Харкові оцінили у 58 мільйонів гривень

Фото: dei.gov.ua

Наприкінці минулого місяця фахівці Держекоінспекції у Харківській області провели огляд території чергового об’єкту на Харківщині, куди дістався «руській мір». Під час виїзду встановлено, що у результаті декількох ракетних ударів знищено ТОВ «Харківський ремонтно механічний завод», що розташований у Харкові. Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України.

Точну кількість прильотів та дату враження визначити складно, однак  фахівці інспекції  опрацювали всі можливі матеріали для розрахунку збитків.

Так, сума шкоди природному навколишньому середовищу, завдану окупантами, склала майже 58 млн гривень.

У мирний час підприємство займалось виробництвом машин, спеціального та загального устаткування, будівельних металевих конструкцій та металопластикових вікон, а наразі територія заводу вкрита рештками боєприпасу, пластику, деревини, металів, скла, цегли, бетону, шиферу тощо.

Загальна площа засмічення земельної ділянки склала понад 1000 м2.

«Шкоду, заподіяну державі внаслідок порушення природоохоронного законодавства, розраховано відповідно до спеціальної Методики, що була розроблена фахівцями Держекоінспекції та Оперативного штабу одразу після повномасштабного вторгнення з метою фіксації шкоди, завданої у результаті збройної агресії», — повідомили у Держекоінспекції.

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: