Закон о языке: в Харькове требуют справедливости от Конституционного суда

11:38  |  03.11.2020
Закон о языке: в Харькове требуют справедливости от Конституционного суда

Фото: suspilne.media

Около 50 человек вышли к Харьковской облгосадминистрации с требованием к судьям Конституционного суда законно рассмотреть представление относительно соответствия Конституции закона «Об обеспечении функционирования украинского языка как государственного». Об этом сообщает «Суспільне».

В акции принимают участие представители Союза ветеранов АТО, партии «Европейская солидарность», организации «Просвита». Люди держат плакаты: «Мова має значення», «Руки геть від мови», «Харківщино, захистимо мову», «Україні — українське».

«Завжди, коли в Україні щось відбувається, всі намагаються маніпулювати законом про мову. Ми знаємо, що 51 депутат Верховної Ради, з яких наші відомі Добкіни, Мураєви, ми всі добре знаємо ці прізвища, підписали, що нібито прийнятий торік закон не є конституційним. Суд розглядатиме це питання. Ми вимагаємо від суду, щоб він діяв виключно в правовій формі, виключно за законом, виключно підтримував те, що є справедливим згідно з нашою Конституцією», — сказала соорганизатор акции Ярина Чаговець.

 

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: